Interaktyvus informacinis stendas atsiras ir turistų numylėtame Kapčiamiestyje

Dzūkija – vienas labiausiai turistų lankomų Lietuvos regionų. Siekiant keliautojams suteikti dar daugiau patogumo, trys savivaldybės – Lazdijai, Alytus ir Druskininkai kuria sistemą, kad jie savo kelionėse galėtų gauti kuo daugiau informacijos.

Esame turtingi savo gražia gamta bei istoriniu, kultūriniu paveldu, tačiau dėl menkai išvystytos turizmo informacinės infrastruktūros atvykstantys turistai  negali pilnai išnaudoti regione esančių turizmo išteklių. Veisiejuose prie seniūnijos pastato, Meteliuose, prie parko lankytojų centro, ir Lazdijuose, Circle degalinės aikštelėje jau veikia  interaktyvūs informaciniai stendai Lazdijų kraštą lankantiems turistams. Jie pritaikyti ir žmonėms su negalia: įrengtos  aukščio reguliavimo galimybės, liečiamieji žemėlapiai, garsinis režimas. Informacija pateikiama  ir užsienio kalbomis – skatiname, kad  užsienio šalių lankytojų pas mus atvyktų kuo daugiau.

Šie stendai – tai bendro projekto su  Druskininkais ir Varėna rezultatas. Projektas šiuo metu dar tęsiamas,  todėl nauji stendai netrukus atsiras ir Lazdijų miesto A. Ramanausko-Vanago aikštėje, Seirijų miestelyje, šalia Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos bei turistų numylėtame Kapčiamiestyje, pagrindinėje miestelio aikštėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
You need to agree with the terms to proceed

Meniu
Norite paklausti?